Yazılar

Web sitelerine trafik çekmede başlıkların rolü çok büyüktür. İyi hazırlanmış başlıklar ile potansiyel müşterilerin dikkatlerini çekme oranı yükselecektir. Online ortamlarda her geçen saniye ilerleyen ve gelişen süreçler içerisinde pazarda rakiplerle güçlü bir şekilde rekabet edebilmek ve pazardan beklenilen payı alabilmek, hedef kitlenin ilgisini çekebilmek ile mümkündür. Milyonlarca içeriğin bulunduğu pazarda işletmeleri öne çıkarabilecek, kaliteli ve değer sağlayabilecek ve en önemlisi kullanıcıların tıklamak isteyecekleri başlıklar planlanarak uygulanmalıdır.

Yapılan Pazar araştırmalarına göre, müşteriler satın alma kararlarını vermek için ortalama 2 dakika süreye ihtiyaç duyuyor. Ürünler için etkili hazırlanmış bir tanıtım videosu müşterilerin bu kararı vermelerinde tetikleyici bir unsur olma niteliğini taşımaktadır

E-Ticaret’te gün geçtikçe artan satış hacmi ile pazarın büyümesi ve internet ortamındaki fırsatları keşfeden birçok yatırımcı e-ticaret şirketleri kurarak pazardaki yerlerini almaktadırlar. E-ticarette şirketlerin sayısının artması aynı oranda rekabeti de artırmaktadır. Bu sebeple de şirketler kendilerini farklılaştırmak ve öne çıkarmak için markalaşmaya ihtiyaç duymaya başlamışlardır.