Arkadaşını Getir Kampanya Detayı

“Arkadaşını Getir Promosyon Kodu” sayesinde bir arkadaşınızdan aldığınız kod ile ödeme yaparak arkadaşınızın hediye kredi kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde sizin kodunuzu kullanan kullanıcılar için de aynı durum geçerlidir.

Arkadaşını Getir Kampanya Koşulları

  • Kullanıcılar kendi satın alımları için panellerinde yer alan promosyon kodunu kullanamamaktadır. Bu kodlar yalnızca paylaşım içindir.
  • Kampanya öncesi ödemesi olan bir kullanıcı promosyon kodu kullanamamaktadır.
  • Promosyon kodunu kullanacak kullanıcının daha önce satın alım yapmamış olması gerekmektedir. Aynı zamanda sonraki dönemlerde yapacağı satın alımlar için de aynı kodu kullanabilecektir.
  • Kayıt esnasında veya 14 gün ücretsiz kayıt sağlanan hesaplarda satın alımlarda promosyon kodu kullanımı geçerli olacaktır.
  • Kampanya ücretli kullanıcılarımız için geçerlidir.

Her kullanıcı kayıt olduktan sonra kullanıcı paneli içerisinde Hesap/Paket ekranında yer alan Promosyon Kodum/Kazançlarım alanında paylaşacağı promosyon kodunu ve kayıt olan ödeme yapan arkadaşlarından elde ettiği kazançları görebilecektir.

StockMount Nedir?

StockMount E-Ticaret sitelerinde ve pazaryerlerinde satış yapan şahıs ve firmaların günlük rutin işlemlerini tek ekrandan yönetmelerini sağlayan bulut tabanlı entegrasyon yazılımıdır.

StockMount ile;

•  Toplu Ürün Listeleme / Güncelleme
•  Ürün Özelleştirme
•  Otomatik Stok / Fiyat Güncelleme
•  Toplu Matbu Fatura / Kargo Etiketi Çıktısı
•  E-Fatura Entegrasyonu
•  ERP / Muhasebe Entegrasyonları
•  Analiz ve Raporlama işlemleri tek bir ekrandan yönetilebilmektedir.

Entegrasyonu bulunmayan platformlar ise StockMount API servislerini kullanarak StockMount’tan bilgi çekebilir ve/veya StockMount’a bilgi gönderebilirler. Bir diğer alternatif olarak kullanıcılar StockMount’tan ürün listelerini XML formatında dışarı yayınlayabilirler. Böylece StockMount’un doğrudan entegrasyonu olmayan platformlara da ürünlerini aktarabilirler. Bu yöntemde sadece ürün bilgisi aktarılabilir, sipariş bilgisi aktarılamamaktadır.

StockMount’un dışarıdan entegrasyon yazılabilmesi adına API servisleri aktif durumdadır. Sizler API servisleri üzerinden entegrasyonu kendiniz yazabilirsiniz.

API dokümanlarımıza erişmek için tıklayınız.

StockMount ’tan Nasıl Destek Alınır?

StockMount’a üyelik gerçekleştirildiğinde bir randevu ile kullanıcıya ulaşılır ve 15 dakikalık bir genel eğitim verilir.
Bu aşamadan sonra kullanıcılar panel içindeki rehber ve videolardan faydalanarak hem panel kullanımı hem de entegrasyon süreçleri hakkında detay bilgilere erişebilirler.
Herhangi bir konuda destek almak isteyen kullanıcılar, panel içerisinden ulaşabilecekleri destek kanalından talep açabilirler. Taleplerine maksimum 48 saat içinde yanıt alırlar.

Nasıl Talep Açılır?

Kullanıcı StockMount panelinin sağ üst köşesinde yer alan Destek simgesine tıklayarak, “Yeni Talep Aç” alanında öncelikle uygun başlık seçilir ve daha sonra “Cevabı bulamadım Yeni Talep Aç” butonu tıklanır. Talep başlıkları departmanlara göre kategorize edilmiştir. Talepler açıldığında otomatik olarak ilgili departmana aktarılır. Doğru başlık altında açılması ve istenilen parametrelerin eklenmesi sürecin hızlı bir şekilde tamamlanması açısından önemlidir.